Campaert nv
Kerkelei 43
2550 Waarloos
België

Toon routebeschrijving

Openingsuren


Omwille van Wapenstilstand zijn wij gesloten van donderdag 11 tot en met zaterdag 13 november.

 

Bureel  

 

  • Van maandag tot en met vrijdag, doorlopend van 07.30u tot 16.30u

 

Toonzaal  

Op weekdagen zijn wij voor u geopend van 09.00u. tot 16.30u.

Op zaterdag van 09.00u. tot 12.00u.

 

Contacteer ons

Heeft u vragen of wenst u meer informatie over onze producten of diensten ?
Aarzel dan niet om ons te contacteren. 

Live In

Vertegenwoordigers

Regio Antwerpen - Kempen
David Beernaert
GSM: 0486/09.70.30
David.Beernaert@campaert.be

Regio Brabant
Dirk Decoene
GSM: 0498/03.60.60
Dirk.Decoene@campaert.be

Regio Zuid-Limburg, Haspengouw, Hageland-Brabant
Steven Standaert
GSM: 0491/90.27.54
steven@campaert.be

Regio West-Wallonië
Marc Fontaine
GSM: 0477/30.12.03
Marc.Fontaine@campaert.be

Regio Antwerpen
Katrien Mertens
GSM: 0471/25.29.28
k.mertens@campaert.be

Regio Noord-Limburg, Maas, Kempen
Raf Lipkens
GSM: 0491/90.27.55
Raf@campaert.be

Regio Oost-Wallonië
Nancy Szczepaniak
GSM: 0492/22.36.30
nancy@campaert.be

Regio Oost-Vlaanderen
Ilse Van Rossem
GSM: 0496/52.59.65
Ilse.VanRossem@campaert.be

Regio Noord-Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen
Olivier Vanwynsberghe
GSM: 0486/53.64.46
olivier.fcw@skynet.be